Zapraszamy do oglądania naszego filmu prezentującego jego możliwości. Wyraź swoją opinie na temat produktu pod naszym filmem. Polecamy również zaobserwować nasz kanał i być na bieżąco z nowinkami na temat nowoczesnego budownictwa i energooszczędnego ogrzewania elektrycznego.

Czy warto kupić DEVIreg Touch?

Regulator temperatury DEVIreg Touch – jest pierwszym termostatem do ogrzewania podłogowego z dotykowym ekranem. Wysoka jakość wykonania termostatu potwierdzona 5-letnią gwarancją DEVI zapewnia długie bezproblemowe użytkowanie. Mamy spore doświadczenie ze sprzedażą tego urządzenia i czystym sumieniem polecamy go naszym klientom. Nie bez powodu jest to jeden z najczęściej sprzedających się termostatów w naszym sklepie on-line. Warto wiedzieć, że produkt DEVI został kompatybilny z wieloma ramkami i czujnikami podłogowymi różnych producentów. Dzięki czemu umożliwia pracę z niemal każdą instalacją ogrzewania podłogowego. Łatwe programowanie i obsługa termostatu za pomocą menu w języku polskim jest dodatkowym atutem podczas montażu. Dokładną instrukcję pierwszego uruchomienia możesz przeczytać w naszym poradniku – jak skonfigurować devireg touch.

Regulator temperatury DEVI na YouTube

Najważniejsze zalety regulatora temperatury to:

Przedstawiamy najważniejsze zalety termostatu, które są niepodważalnymi argumentami podczas zakupu. Jest to produkt najwyższej jakości, który dzięki atrakcyjnej cenie i niezawodności – jest bardzo często jest montowanym regulatorem temperatury w domach użytkowników ogrzewania podłogowego.

  • Łatwy w konfiguracji dzięki wbudowanemu kreatorowi ustawień oraz prosty w użyciu i programowaniu za pomocą dotykowego wyświetlacza
  • Elegancki wygląd można dostosować do innych urządzeń na ścianie ze względu na system wielo-ramkowy
  • Intuicyjny ekran dotykowy zapewniający komfort z użytkowania. Dodatkowo wpływa to na nowoczesny design bez fizycznych przycisków na froncie.
  • Ekonomiczny z możliwościami takich funkcji jak „urlop” z możliwością określenia terminu wyjazdu i powrotu. Funkcja „ochrona przed zamarzaniem” czy też możliwość podglądu zużycia energii.
  • 5 lat gwarancji producenta
  • Możliwość współpracy z czujnikami podłogowymi innych firm – Aube, Devi, Eberle, Ensto, Fenix, Oj electronic, Raychem, Teplolux, Warmup.

Kup DEVIreg Touch on-line

W naszym sklepie internetowym mamy do zaoferowania termostat w 4 kolorach, zaprezentowanych na stronie głównej. Nasz doradca handlowy doradzi podczas zakupów oraz poda dokładny czas realizacji zamówienia. Posiadamy własny magazyn, z tego względu produkty oznaczone jako dostępne mamy z możliwością wysyłki w ciągu 24h. Skorzystaj z naszego formularza kontaktowego, aby uzyskać pomoc na temat produktu.