termostat devireg touchDlaczego termostat DEVIreg Touch? To proste, przyszłość jest elektryczna, a ogrzewanie powinno być proste, wydajne i niezawodne. Dzisiejsze budownictwo energooszczędne sprzyja instalowaniu ogrzewania elektrycznego, zważywszy na bardzo niewielkie zapotrzebowanie na ciepło, najwyższy komfort użytkowy oraz niskie koszty zakupu i eksploatacji. Ogrzewanie podłogowe, niegdyś synonim luksusu dziś staje się standardem wśród osób ceniących sobie komfort i ekonomię. Nie trzeba inwestować w kotłownię, piec, kominy… aby w prosty i tani sposób uzyskać komfortowe ogrzewanie w domu, mieszkaniu, czy biurze. Nie wszyscy wiedzą, że elektryczne ogrzewanie podłogowe można dziś zamontować w podłodze z zastosowaniem każdego rodzaju wykończenia, również pod podłogami drewnianymi i panelami. Pozwala to na uzyskanie efektu ciepłej podłogi również w pokojach dziennych,  dziecinnych i sypialniach. Aby w pełni cieszyć się wszystkimi zaletami ogrzewania podłogowego, warto wybrać inteligentny system regulacji, który pozwoli w łatwy, intuicyjny sposób ustawić ogrzewanie na najbardziej dla nas optymalnym poziomie.

Intuicyjny, inteligentny termostat DEVIreg Touch…

Z myślą o wygodzie użytkownika, jak i instalatora firma DEVI, stworzyła termoregulator DEVIreg Touch, niezwykle intuicyjny, inteligentny termostat z 2-calowym ekranem dotykowym.
Użytkownicy kochają go za utrzymanie komfortu cieplnego i oszczędność energii nawet do 20%. Dzięki odpowiednim funkcjom „otwartego okna”, „urlopu” oraz możliwości spersonalizowania harmonogramu ogrzewania energia zużywana jest tylko wtedy, gdy jest to potrzebne. Ponadto możliwe jest  monitorowanie zużycia energii oraz dostosowanie temperatur granicznych do rodzaju wykończenia podłogi. Termostat DEVIreg Touch łączy w sobie funkcjonalność i estetykę. Potwierdzeniem jest m.in. jego kompatybilność z ramkami różnych producentów osprzętu elektrycznego, dzięki czemu można go idealnie wkomponować w wystrój pomieszczeń. Jest to termostat przyjazny zarówno dla Użytkownika, jak i Instalatora. Zapewnia prosty montaż oraz możliwość serwisowania bez konieczności odwiedzania Klienta.

Przekonaj się sam!

Użytkownicy mogą przekonać się o zaletach termostatu przed zakupem korzystając z aplikacji DEVIreg Touch na smartfona, w której zaprezentowano panel sterujący rzeczywistego urządzenia. Dostępna w App Store i w Android Market aplikacja pozwala przejść przez każdy etap wirtualnego programowania termostatu, prezentując użytkownikom, jak prosty i intuicyjny w obsłudze jest DEVIreg Touch.

Dodatkowo na naszej witrynie znajdziesz filmik prezentujący możliwości termostatu.

Przejdź do artykułu ➡ Regulator temperatury DEVIreg Touch – Film prezentujący

Dla twórców dotykowego termostatu istotne było, aby każdy szczegół funkcjonował oraz prezentował się bez zarzutu. Z myślą o najbardziej wyszukanych wnętrzach stworzono urządzenie, którego elegancki i prosty wygląd z pewnością zadowoli największego estetę. Przy projektowaniu termostatu nie zapomniano również o jego funkcjonalności. Termostat DEVIreg Touch można montować w ramkach wielu producentów osprzętu elektrycznego i dostosować do czujników podłogowych różnych producentów. Możliwe jest również wkomponowanie termostatu w istniejące systemy na ścianie, takie jak przełączniki czy gniazda. Termostat DEVIreg Touch to najwyższa jakość obsługi, która wiąże się również z jego niezawodnością – termoregulator posiada 5 letnią gwarancję.

termostat DEVIreg Touch opakowanie

Termostat DEVIreg Touch i jego fakty:

 1. Zapewnia doskonały komfort dokładnie wtedy, kiedy jest wymagany – możliwość zaprogramowania.
 2. Stanowi uzupełnienie wnętrz nawet o najbardziej eleganckim wystroju, dzięki systemowi ramek, które można dopasować.
 3. Oszczędza energię i zmniejsza koszty ogrzewania, dzięki funkcji otwartego okna.
 4. Posiada 5-letnią gwarancję.
 5. Niezwykle łatwy w obsłudze – dotykowy, intuicyjny, najlepiej wyglądający termostat na rynku.

 

Elektryczne ogrzewanie podłogowe – fakty:

 1. Łatwy i szybki montaż.
 2. Niskie koszty instalacji i użytkowania. Wodny system ogrzewania podłogowego jest o 52% droższy od elektrycznego systemu grzejnego, natomiast tradycyjny system grzejnikowy o 34% droższy od elektrycznego ogrzewania podłogowego. Średnią temperaturę w pokoju można obniżyć precyzyjnie, nawet o 1-2°C. Oznacza to, że straty energii można zmniejszyć o 10-20%, co jest korzystne ze względu na koszty eksploatacji. Koszty zakupu elektrycznego ogrzewania podłogowego są najniższe spośród wszystkich systemów.
 3. Może być stosowane w każdym pomieszczeniu, pod każdym rodzajem podłogi  ( parkiet, podłoga z płytek ceramicznych, pokryta kamieniem naturalnym, podłoga z lastryka, podłoga z klepki, wyłożona laminatem, pokryta linoleum, wyłożona wykładziną dywanową, terakota).
 4. Najwyższy komfort cieplny, ponieważ błyskawicznie osiągasz żądaną temperaturę w pomieszczeniu, ponadto rozkład temperatury
  w całym pomieszczeniu jest zbliżony do idealnego.
 5. Swoboda aranżacji pomieszczenia, również dzięki możliwości umieszczenia DEVIreg Touch w pasującej do wnętrza ramce naściennej.
 6. Ogrzewanie podłogowe może być stosowane o każdej porze roku, co jest szczególnie istotne podczas chłodniejszych dni nawet latem.